| silvia_6779 a întrebat:

Vreau sa-mi fac un nou id de mess si n-am idee. M-ati putea ajuta? happy Numele meu e Silvia!

Răspuns Câştigător
| Aurelia_6050 a răspuns:

Living_the_dream happy

9 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Silv_hanna
silv_4_you

| AdeeXd a răspuns:

Pai.thinking angel_silvia(anul de nastere) sau silvia.doll

| elamit a răspuns:

Livia_2010

| ioana_5009 a răspuns:

Pai...:intra pe mail ( https://login.yahoo.com/config/login_verify2?&. src=ym ) apoi dai " Sign Up "(in chenarul in care scrie si "Don't have a Yahoo! ID?" ) sau intri direct : https://na.edit.yahoo.com/......gistration acolo completezi datele si cred ca te descurci :D ...noroc :* (dat fundita)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Silvia.- anul nasterii, varsta, nr noroc. Poti schimba ordinea, poti pune,,-``, _`.

| silvia_6779 explică:

Nu e neaparat sa fie ceva cu numele meu, dar sa fie fain! big grin

| silvia_6779 explică:

Va multumesc mai astept si alte idei happy

| silvia_6779 explică:

Mai vreau idei va rog...

| Lorenutza14 a răspuns:

Silvy. 2010
sau poti scrie numele de familie [sau prenumele] impreuna cu "silvia" invers sau sespartite de un punct sau"_". ar iesi ceva de genu :aivlis.prenume/nume.