| Bitsuu a întrebat:

Vreau sa-mi fac un nou oarcaol dar m-am plictisit de intrebarile tipice.Please dati-mi si mie exemple de intrebari mai deosebite:*
fundita pentru cele mai faine intrebariwhistling

Răspuns Câştigător
| AddaXD a răspuns:

Crezi ca va veni sfarsitul lumii?

Ce marca de tel ai?

Care este anotimpul care te face sa zambesti?

Ce ubesti la animalul tau (daca ai)?

Iti place sa completezi in oracole?

Cum vrei sa iti serbezi urmatoarea zi de nastere?

Pe unde ai calatorit?

Ce faci vara asta?

Care e cel/cea mai naspa prof/profa?

Care e cel mai cool status vazut pana acum?

Ce emoticon ti se potriveste?

Ce iti doresti u cel mai mult?

Ce e cel mai dolce (animal, obiect, pers, etc)?

Ciocolata sau acadele?

Hip hop sau rock?

Negru sau mov?

etc

1 răspuns:
| PupicelT a răspuns:

Pai, o sa-ti spuun cateva intrebari pe care le-am avut eu intr-un oracol mai demult.

Ce este fata?

Dar baiatul?

Ce este sarutul?

Ce este prietenia?

Daca ai vedea niste sobolani morti sau putreziti...ai vomita?

Ciocolata sau vanilie?

Mancare traditionala sau fast-food?

Ziua de nastere este? (o zi ca celelalte, ocazia perfecta pentru petrecere, etc etc)

Ce faci daca afla ca cea mai buna prietena a ta, cea in care aveai incredere oarba si ii spuneai toate secretele, te barfeste sau te tradeaza?

Cantecul tau preferat?( te face sa visezi, sa dansezi etc)

ce faci daca esti la rand la magazin si se aseaza o persoana inaintea ta, de parca ai fi fost invizibila?

Nu ai putea accepta o prietena care este...( plictisitoare falsa etxc)

Ce alegi, sa fii fotografiata sau sa fotografiezi?

preferi o prietena care te asculta sau o prietena care te intelege?

Cam astea ar fi...:d