| Sno0k a întrebat:

Vreau sa-mi povestiti o intamplare din viata voastra trista.Promit ca cea mai trista a lua funda.

Răspuns Câştigător
| Eff a răspuns:

In mod normal nu as face asta, dar in fine... chiar am o stare nasoala acum.
nu o sa dau detalii, dar cea mai groaznica zi din viata mea a fost cand a murit cineva foarte apropiat de mine intr-un accident stupid. avea doar 19 ani si era singura persoana care ma cunoastea cu adevarat. am fost devastata atunci, incercam sa nu ma gandesc la el dar nu am putut. a trecut un an jumatate de atunci. intre timp mi-am revenit, dar tot ma apuca plansul cand mi-l amintesc.

inainte sa citesc intrebare ta tocmai dadusem peste niste filmulete cu mine si cu el si ma apucasera iar nostalgiile. weird, huh? de-asta ti-am raspuns, trebuia sa ma descarc cumva. de obicei nu vorbesc despre asta cu nimeni.

oricum, cred ca in toata intamplarea asta trista am invatat sa vad o parte buna. poate e mai bine acolo unde e. poate ca m-am schimbat si eu in bine dupa ce l-am pierdut, poate am invatat sa traiesc mai frumos.

si acum sper ca o sa apas "raspunde" inainte sa imi amintesc ca nu imi expun viata lacrimogena pe TPU sau oricunde altundeva

hai pa!

1 răspuns:
| wAkeuP_6872 a răspuns:

Am fost o data cand aveam 13 ani cu prietenii mei in parc, iar la final am ramas eu cu o fata, cand eram pe la mijlocul drumului spre casa, ea mi-a spus ca ma place si m-a sarutat.
A doua zi am incercat sa ma apropii de ea, iar ea m-a lasat balta ca si cum nu neam fi cunoscut. Ea mia distrus inima de atunci...