| Tyya23 a întrebat:

Vreau sa-mi pun niste poze super de pe telefon (Samsung cu Hello Kitty, mai nou stiti voi)pe calculator, am cablul de ala cu care sa le pun si un CDde la PC Studio, dar nu stiu cum sa procedez sad ...imi apare doar un calculator mic sus pe telefon si ma intrebam daca ma puteti ajuta...multumesc dau funda :*

1 răspuns:
| Rafaello21 a răspuns:

Daca esti pe ANDROID intra in setari selecteaza aplicatii si cauta,, usb debugging'' daca esti pe java introduce cablul in tel si asteapta sa-ti apara ceva care sa scrie sa il conectezi. Sper ca ti-am fost de ajutorbig grin.