| Redix a întrebat:

Vreau sa-mi spuneti niste jocuri tari (online, mmorpg) care sa te tina in fata calc!(pot sa fie si cu sporturi dar fotbal in special). Nu vreau sa-mi spuneti de mt2, 4 story, PW, 12sky2, cabal, vindictus! Niste jocuri ceva mai noi aparute!
PS Puteti sa-mi dati un hack la LoL? Nu vreau rasp de gen, sigur vei lua ban, blah, blah, blah...

3 răspunsuri:
| alexandruu97 a răspuns:

Pog.com sau virtualcity2 sau descarca de pe myplaybus dar scrii in bara de sus

| alexandruu97 a răspuns:

League of legends poate asta iti place

| Redix explică (pentru alexandruu97):

Il joc deja, am lvl 30 si 8 campioni de 6300