| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa morcrying numai suport viata... Tata mereu ma bate crying sunt sechestrata...nu am cui sa zic decat voua ca in rest toti rad crying. NIMENI nu ma intelege crying cum sa ma omor cat mai repede fara durere?

11 răspunsuri:
| blueangel99 a răspuns:

Deci, pentru moment nu te omorî. Să sperăm că... Domnul o să te aibă în pază, dar nu încerca să te omori.
Nu te sinucide!
Dar nu ai rude care să te ajute?
Vai, biata de tine broken heart

| Rockart a răspuns:

Bună! Îmi pare rău să aud asta.Mama ta nu spune nimic? Ştie ceea ce face tatăl tău? Îl susţine? Eu spun să nu te gândeşti la sinucidere.Nu ceda aşa uşor.Mergi la protecţia copilului... e cea mai bună soluţie să scapi de monstrul acela.

| Drunkk a răspuns:

Baga cutitul in tinee. Direct!

| Bunicul62 a răspuns:

Pai ma baiatul mosului in sat la noi in ultimii 200 de ani am avut un singur spinzurat si ala ingropat pe la marginea cimitirului de nu mai stie lumea unde este. Acum nu te supara esti de toata jena noi avem in sat unul nascut cu o mina cu stinga scria cu stinga se imbraca cu stinga se inchina cu stinga a terminat liceul si are 2 baieti si o nevasta tare vrenica, Nu il minia tu pe Cel de sus ca deja dracii au plugul pentru tine parcat linga casa doar sa te inhame cum inham eu caii.Asa ca eu zic sa te potolesti si sa pui mina la carte ca uite noi ducem copii la scoala 12 km cu caruta ca scoala =nu sunt bani autobuzul farimat, si aia nu lipsesc nici cind au guturai ca ramin de caruta.Ei si cu oile cind se duc pun cartile in traista si citesc dar pe aici nu prea vad asa ceva.Eu zic sa pui mina si sa te faci copil de treab, Daca faceau ai mei asa ii lecuiam urgent cu 3 bice pe spate si le pierea pofta ba dormeau si cu fata in jos ca pe spinare nu mai puteau si am facut oameni din ei.

| Downfall a răspuns:

Nu face asta...si eu trec uneori prin momente grele dar gandeste-te ca in viitor va fi mai bine
Gandeste-te ca o sa ai propria ta familie care te va iubi si vei fi foarte fericita atunci...
Nu-ti pierde speranta
Si daca ai probleme cu tatal tau ar trebui sa vorbesti cu cineva...cu rude sau prieteni sau daca e foarte grav ar trebui sa mergi la politie
Succes si nu uita ca exista si persoane care te iubesc si care sunt alaturi de tine...

| TaciSiNuTeMaiUitaLaNume a răspuns (pentru Downfall):

Nu ma refer ca tata ma bate la propriu ...ma bate la cap mereu

| alexaalexandraa a răspuns:

Nu trebuie sa spui ca vrei sa mori, chiar daca te bate tatal tau, nu ar trebui sa faca asta. Dar trebuie sa te linistesti, totul o sa fie bine, ai viata inainte. Incearca sa vorbesti cu cineva apropiat poate te ajuta. Cati ani ai tu? Fii puternica!

| TaciSiNuTeMaiUitaLaNume a răspuns (pentru alexaalexandraa):

Nu ma bate laughing la propriu ma bate la cap mereu sa invat sa nu stiu cechatterbox

| alexaalexandraa a răspuns (pentru TaciSiNuTeMaiUitaLaNume):

Nu asta spuneai in intrebarea ta. Daca te bate la cap, este in regula. Stie de ce o face.

| dulcica_6275 a răspuns:

Nu face asta viata e prea frumoasa iar daca ai incredere dumnezeu te va ajuta. stai lunistita si nu dispera dumnezeu nu iti da mai mult decat poti duce. stii vorba aia? dupa nor iese soarele

| Dorynell a răspuns:

Sari de pe un bloc turn ..este usor si nu doare mori instantaneubig grin funda?