| Anablondyi a întrebat:

Vreau sa nu imi apara poza de profil la facebook in momentul in care cineva necunoscut imi cauta numele straight face cand ma gaseste imi va da add si eu nu vreau acest lucru si nu vreau sa mi se vada poza. cum fac? straight face se poate? :-s

4 răspunsuri:
| madalinna a răspuns:

Eu stiam ca poza de profil si numele ti le gaseste oricum.
Incearca sa elimini poza de profil, bag-o intr-un album.
Ei, si daca-ti da add... poti sa-i dai respingere. Doar ca te-a adaugat el nu trebuie sa-l accepti si tu.

| iuliabianca5 a răspuns (pentru madalinna):

Eu am vazut la multi ca nu au poza la profil da au poze la album.cum fac sa am si eu asa? Mersi

| Balo_9807 a răspuns:

Hey! DDin pacate nu se poate asa ceva! Poti insa sa nu dai add la persoanele necunoscute daca nu vrei sau sa-ti stergi pozele de profil ceea ce nu prea e convenabil dar ma rog... cert este ca din pacae nu se poate!sad

| iuliabianca5 a răspuns:

Hmm.am vazut la multi ca nu au poza la profil da au poze la album.cum fac sa am si eu asa? Mersi