| Ingrid003 a întrebat:

Vreau sa slabesc cam 20 de kg dar niciodata nu reusesc decat maxim 2-3 kg apoi orice as face stau la aceeasi greutate cateva saptamani si apoi iar ma ingras la loc + alte cateva kg. Oare ce sa mai fac? A reusit cineva pe aici sa slabeasca peste 10 kg? Cum ati reusit? Deja mai am cativa ani si fac 30 de ani si tot n-am avut niciun iubit si mi-e frica sa nu raman singura pe viata, cred ca aveau dreptate cei care mi-au raspuns la intrebarea precedenta ca problema mea e de natura fizica, eram si eu constienta de asta numai ca nu reusesc sa slabesc multe kg.

5 răspunsuri:
| Zodiac a răspuns:

Am o prietena care de la 140kg are acum 80. A facut operatie si iti recomand si tie sa faci la fel daca vrei sa slabesti masiv.

| VadTot a răspuns:

Hai mai ca nu este de la greutate! TE Asigur eu ca nu i din cauza greutatii tale! Acum nu stiu cate kilograme ai tu.si nici nu te intreb pentru ca ..iti zic eu ca nu din cauza greutatii tale nu ai un iubit! Totul este din cauza faptului ca in creierasii tai ti ai facut o imagine foarte urata despre tine! Acum daca nici tu pe tine nu te placi cum ai vrea sa fii placuta de altcineva! Si cum ai vrea sa slabesti 20 de kilograme asa peste noapte?
Si de ce 20? Ai ca nu te cred ca nu ai avut nici un iubit! pana la varsta asta! Daca i asa eu te iau de nevasta dar sa fii virgina ok?laughing

| Woodenpints91 a răspuns:

Nu-i absolut niciun secret.
Mănânci mai puţin şi chestii fără grăsime, şi faci minim 2 ore de mişcare (nu, mersul pe jos nu e mişcare) pe zi. Şi să nu-mi spui tu mie că respecţi asta dar în continuare arăti ca un porc înainte de crăciun.

| Purec a răspuns:

Cate kg ai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

16,5Kg in 5 saptamani, fara restrictii alimentare.Deregleaza programul de masa si somn si vei reusi; repet:fara restrictii alimentare.Dar nu la Dragoste si sex.