| bombonik44 a întrebat:

Vreau sa stiu daca am sanse sa fiu un vip in America, e visul meu de mica
1 am voce,

2 sunt o bine actrita

3 arat bine

vrau sa ajung in america sa fiu o vedeta si nu renunt usor, vreau sa cunosc vedete si sa imi fac prieteni, pare ciudata; chiar e ciudat dar nu vreau sa renunt, sfaturi sau ceva care sa ma ajute sa merg mai departe. va multumesc

10 răspunsuri:
| Lumynyzza a răspuns:

Uite un sfat: urmeaza-ti visul!

| dynasmile21 a răspuns:

Buna big grin
Nu vreau sa par rautacioasa, dar ca sa ajungi "mare VIP" in America trebuie sa stapanesti limba engleza si daca engleza ta este ca si romana poti sa iti iei adio! Apropo cine ti-a spus ca esti o acrita buna? Mama, tata, bunica sau prietenele? Sa iti zic ceva! Aceste persoane in general te mint, deoarece nu vor sa te raneasca! Oricum daca chiar vrei sa urmezi drumul de "vedeta" trebuie sa muncesti foarte mult la imaginea ta si trebuie sa iti "slefuiesti" si talentele happy
Oricum eu iti doresc mult noroc si sper sa ti se implineasca visele!

| marrr a răspuns:

Visurile. Si eu visez ca in vara asta sa ma duc in Grecia, dar chiar crezi tu ca vei ajunge dintr-o data in America? Pentru asta ar trebui sa stapanesti foarte bine limba engleza. Pe langa asta ar fi multe altele. Pentru inceput ar trebui sa te inscri la cursuri de actorie/canto/modeling.
Pana in America este o cale luuunga, dar daca intr-adevar acestea sunt visurile tale, sper ca vei ajunge acolo!

| mhg a răspuns:

Ar trebui sa renunti la narcisism!

| bombonik44 explică:

Scz pentru greselile mele dar e stricata tastatura si cand apas un buton imi apara altul i inloc de p sau de n trebuie sa scriu altfel si ma mai incurc, imi cumpar una noua si o sa vezi ce bine scriu

| bombonik44 explică:

Si apropo, fata cu Grecia, nu te duci de capul tau acolo, mergi cu cineva, depinzi de cineva/eu singura vreau sa fiu ce vreau

| marrr a răspuns:

Logic ca nu ma duc de capul meu, sunt minora totusi. Tu cati ani ai? Iti inteleg visul si faptul ca vrei sa-l urmezi, am spus doar ca este o cale lunga pana sa ajungi sa vezi si America. Pana acolo ai de asteptat mult, de progresat, dar toate astea le vei face aici, in Romaniahappy Exemplul cu Grecia era doar un exemplu ca fiecare are visurile lui, dar nu pe toate le poate indeplini asa, dintr-o data. Trebuie sa ai rabdare. Iti urez succes

| arasella a răspuns:

Acelasi vis il am si eu, lasa-mi un id sa povestim.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

esti foarte serioasa si cred ca o sa ajungi

| seby27278 a răspuns:

Fiecare avem un vis si eu tot in America vreau sa ajung sa imi incerc norocul. Nu renunta la visul tau sub nici o forma ca nici eu nu voi renunta niciodata. URMEAZA-TI VISUL!