| cosmin_3603 a întrebat:

Vreau sa stiu daca fetelor inca le mai place sa primeasca flori, ca in ultimul timp nu am mai vazut cam pe nimeni care sa duca flori la o fata?happy

Răspuns Câştigător
| Anto97 a răspuns:

Daca te iubeste orice cadou i-ai face o sa fie impresionata. daca pui in buchetul de flori (ar fi romantic sa fie de trandafiri) un biletel cu o poezie sau un text in care ii spui cat de mult o iubesti si o apreciezi va fi si mai special si cred ca i-ar placea foarte mult (te poti inspira de pe google)winking

8 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Binenteles ca da love struckEu ador sa primesc flori big grinMai ales trandafiriwinkingEste un gest foarte frumos din partea baietilor.

daniela
| daniela a răspuns:

A oferi o floare cred ca e gestul cel mai minunat din lume. Numai ca acum florile sunt scumpe si un buchet frumos poate echivala poate cu un parfum si atunci omul se mai gandeste inainte de a oferi asa ceva. Dar ce bine ma simt cand primesc flori.

| albastrel a răspuns:

Eu adorrrrrrrrr sa primesc flori! daca nu ai cui sa ii daruiesti macar o garoafa sa stii ca o primesc eu big grin

| buburuzAndreea a răspuns:

Daaa, mi-ar placea la nebunie sa mai primesc cate o floare din cand in cand! E un gest romantic, simplu si frumos. :X

| alle_1861 a răspuns:

Este un gest frumos din partea unui baiat sa daruiasca flori unei fete, dar in ziua de azi cam rar mai vezi.

Si oricarei fete ii place sa primeasca cate ceva. happy

| Lary a răspuns:

Mie imi place.

| Antrax a răspuns:

Da mai ales trandafiri roshii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place la nebunie sa primesc flori dar nu conteaza cat de scumpe sunt sau... gestul conteaza, asa ca baieti luati atitudinewinkinghappy