| leonardoo a întrebat:

Vreau sa stiu si eu de ce nu avem voie sa le batem pe fete. dupa ce s-a dat legea asta toate fetele au innebunit ele ne bat pe noi baietii si se mai si plang ca noi le batem. Baieti ziceti de n-am dreptate.

4 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

De când e asta o lege?
Dacă cineva te enervează pânăla refuz sau te lovește, nu cred că mai trebuie să tii cont de sex ca să-i spargi fața.

| AnonimKidd a răspuns:

Stim cu totii ca fetele cresc mai devreme. Si cand suntem mici, cateodata fetele sunt mai mari ca baietii. Ce ar fi daca fetele v-ar batea intr-una cand sunteti mici? Dup-aia fetele se opresc din crescut si incep baietii sa creasca, astfel in majoritatea cazurilor, depasindu-le pe fete. Si vai, cred ca te nenoroceste biata fata. Adica eu acum nu stiu cum arati tu, dar cand vezi o fata mai mica de inaltime si tu de 2 metri, lumea pe cine sa creada? Mi se pare normala aceasta lege, fiindca la cum sunt baietii in cativa ani fetele si restul rasei umane va disparea.

| Gãßýtzú a răspuns:

Stiu si eu cum e. De cand cu "regula" asta, fetele si-au luat-o in cap rau de tot. Daca vezi ca exagereaza, incearca sa-i faci probleme nu neaparat lovind-o. Si daca nici asa nu merge, o palma nu strica. Bafta. big grin

| ReCorD a răspuns:

Daca vezi ca intrece masura trageo de tita, buca etc...se linistete imediat!