| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa va spun ca am gasit intamplator pe net un site CASHFIESTA de pe care trebuie sa downloadezi un programel mic, pe care il lasi pornit in timp ce faci la calculator altceva.Acesta are un omulet care merge si merge si in timp ce merge, strange puncte. 1000 de puncte=1, 666$ si la 50 dolari iti trimite cec cu banii. Vreau sa spun ca e foarte interesant.

Logati-va si voi, chiar merita! Primul care se logheaza si ma pune pe mine acolo la cel de la care ai aflat...adica acolo cand te inregistrezi, la final iti apare un loc unde sa scrii numele celui de la care ai aflat.Scrie "cstn_rares". Da, deci primul, are funda:*

Bagati id-u meu sa tinem legatura si sa vorbim despre CASHFIESTA: idu e cstn_rares, la fel ca si contul de pe cashfiestawinking...Va astept cu dragwinking

Răspuns Câştigător
| ant1 a răspuns:

Nu o sa mearga. Trist. Daca vrei bani, du-te la munca.winking

4 răspunsuri:
| Rares95 a răspuns:

Ant1 se pare ca are dreptate, n-o sa mearga, si si de ar merge, ar fi prea greu de stransstraight facemi-am dat si eu seama abia acum dimineata, peste tot pe google se zice ca e SCAMstraight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Esti baiat Rares95?

| Rares95 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da tu esti prost?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Esti baiat Rares95?