| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sami stergeti contul, cum fac? chiar asa nu se mai poate sterge contul? pls

4 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Daca vrei sa iti stergi contul, ii dai un mesaj Ralucai, aici http://www.TPU.ro/contact.
Insa eu te sfatuiesc sa nu o faci. Poate iti vei dorii sa revii, si iti va fi mai usor daca ai deja contul facut...ai cateva puncte, un rank, niste funditse...
Poti da logout si nu mai intrii, iar cand ti se va face dor de noi, introduci e-mailul si parola si revii la cont.:D
Acum, tu faci ce vrei.
Succes.:D

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Numai Raluca poate face asa ceva, trimite-i un mesaj pe privat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Gata, te-ai supărat și ai luat hotărârea decisivă?!
Din profilul tău, sus în dreapta, clic pe Contact sau contact@tpu.ro ori pe privat Ralucăi, adminul site-ului.
Îmbrățișări și să ai grijă de tine.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce lev e contul tau? trebuie sa mi l dai sa ti l anulez sau daca nu mai joci da-mi l mie ca am cont de lv 2