| InViataReala a întrebat:

Vreau si eu dovada ca baiatul trebuie sa inceapa conversatia. Funda pentru cea mai buna dovada. Multumesc.

3 răspunsuri:
| sublime89 a răspuns:

Asta nu e o regula, deci nu ai ce dovezi sa ceri.

| Dariusuu a răspuns:

Doar cei naivi cred asta. Dacă cineva e interesat de cineva îi scrie şi gata şi nu mai ţine cont de cine ar trebui să scrie şi cine nu.
Desigur, se pierd mari şanse din prostia asta.

| ElenaSA a răspuns:

Asta este o conceptie veche, o prejudecata daca vrei. Acum conversatia poate fi initia si de fata si de baiat. Pe vremuri era conceptia ca fata sa astepte, sa fie "rusinoasa", cuminte, "timida".