| CarmenElenaa a întrebat:

Vreau si eu faze amuzante de pe TPU rolling on the floor Funda la cel mai amuzant comentariu!

Răspuns Câştigător
| RyGoLeTa a răspuns:

Buna!
http://www.facebook.com/tpulol

7 răspunsuri:
| RyGoLeTa a răspuns:

Era un banc tot in genul asta: cica il intreaba un baietel pe tatal lui:tati, Dumnezeu e barbat sau femeie? e amandoua fiule. dar tati, Dumnezeu e alb sau negru? Amandoua fiule.dar tati, Dumnezeu iubeste copiii? da fiule..atunci tati, vrei sa spui ca Dumnezeu e michael jackson?

| RyGoLeTa a răspuns:

Multumesc mult pentru fundita! :*

| CarmenElenaa explică (pentru RyGoLeTa):

Multumesc pentru link laughing am ras cu lacrimi cand le.am citit laughing

| RyGoLeTa a răspuns (pentru CarmenElenaa):

Nu ai pentru ce, stiu sunt foarte amuzante rolling on the floor

| frumusica55 a răspuns (pentru RyGoLeTa):

Nu pot sa deschid linkul! Te rog, spune-mi cum se numeste pagina

| CarmenElenaa explică (pentru frumusica55):

TPU pentru prosti (intrebari prostesti )

| Captoresque a răspuns:

"Caut o fata majoră virgină din județul Neamt pentru prietenie."

Du-te bă de aici.