| MestecGuma a întrebat:

Vreau si eu niste exemple de id-uri care le pot da la profesori.happy
ma numesc Alexandra sau. id-uri in engleza. nu stiu cum vreti
funda

1 răspuns:
| FetitaDeCiocolata a răspuns:

Pai ai putea sa-ti pui AlexandraAlexandra, Al3e,Alee,sau sincer ai putea doar numele tau si numele de familie si apoi sa dai ca profesorii sa te vada offlaughing si gt, ori dupa ce ii bagi in lista schimbi acolo si ei o sa te vada normal si sa trimiti datele doar la cine vrei tu.Dar si vaza cu off-ul merge, bafta
Funda?