| RaLuCa_7165 a întrebat:

Vreau si eu niste idei pentru un id de mess...numele meu este maria raluca... dar as vrea ceva mai glitterwinking

Răspuns Câştigător
| Minalore a răspuns:

Deci nu stiu care dintre maria si raluca e prenumele ...deci ideea e sa pui in fata prenumele iti dau ambele cazuri:
mary.skumpy
ralu.dulcik
mary.love.you
RaluPrettyGirl
LadyMaryCool

ma rog si tot felul de din astea
sper ca am ajutat
PUP! C!

3 răspunsuri:
| Curiosu a răspuns:

Mariluca.r7

| K9pInKuTzZaThA a răspuns:

Shop.gliter_ralucuzZa, Raluka_pussy_dulke, RalucuzZa_Styl_De_Diva, MariutzZa_tha, ubitzzica_tha_doar_a_tha,

| Assassin_3792 a răspuns:

Combina numele tau cu prescurtari din lumea mondena sau cu o porecla iti dau niste ex. : mari3.vintage23 ai inteles sper ca te-am ajutat.