| A_5617 a întrebat:

Vreau si eu niste nume mai dragute de hi5. Vreau ceva mai nou. Ceva mai deosebit. Nu am nici o idee. Dar nu vreau dinacelea cu: sexy girl, cool girl, sau ceva in genul. Ceva mai pentru adolescenti. Plizzzz help meee:X

Răspuns Câştigător
| madalicious a răspuns:

Hello from under tram, crazy girl, princess in your heart, this tiny loves you, micuta lu` bithu, diamond bow, printesa ta, only me, just me, angel without wings, smecherie de fetita, purple heart, crazy crontz, alintata mica, buburuza nebunatica, life's a ***, cute angel, doctorita de inimi frante, frumusica 4u,...

Mai trebuie? laughing

5 răspunsuri:
| A_5617 explică:

Dau funditaaaa

| doika a răspuns:

Fata_din_vecini...asta ar fi dragut dar daca vrei de astea mai nebunesti am o idee: capdepastarnac, sau pune ceva haios o fraza ceva mama nu-i acasa, sau mai serios lady bug, patratzica, strugurica, delice

| Andra_3307 a răspuns:

Al meu este zuzaaaaa[nu stiu cati de "a" are:))]
fii originala de exemplu eu mi-am pus zuza de la incepu si apoi am zis ca e prea banal si nu il ia nimeni in considerare dupa 2-3 zile pe la hi5-uri numai zuzy, zuzulici, zuza si chetii de genu` sau la commuri [vai zuzaa mea]:))in fine.
. eu mi-am ales asta asa din amuzament si ma caracterizeaza intr-un fel nu stiu dc dar o face:))
uite iti dua exemple[fara caractere si impopotonari ]
ex:ingerasul lui tata dracushorul lui mama:))[daca vrei faci tu literete ciudate sau in fine...
litlle lovebugg-creez independenta:X
bubulina
me-short love:))
atata am vazut ca fundita e data dar tziam dat idei noi uite hi5-ul meu daca vrei sa te uiti;) http://andrada20000.hi5.com

| adriana_4524 a răspuns:

Funky bebe, bitter sweet, complicated, innocene happy

| Sweet_1336 a răspuns:

Indian Evans speacasa English so I heard