| Elotsa a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri pentru fete.:X! daca imi spune si mie cineva...plzz

2 răspunsuri:
| yaVanilla a răspuns:

- Sunt inofensivă, dar gândul meu e criminal (pref mea :X)
- După bărbat şi autobuz să nu alergi niciodată. că după o jumătate de oră vine altu
- Let me feel it, i wanna touch your skin.let me kiss it, i wanna taste the sin
- Esti patetic si tu stii.nu mai cred in jucarii.tu mereu crezi ca pun botu’.hai c’o faci pe idiotul
- Viciul dăunează doar dacă nu iţi face plăcere!
- Jigneste-ma pentru a-mi da forta de a te ucide
- Pe usa scria "femei", si cand am intrat erau numai WC-uri
- Te uiti ca prostu’ la statusu’ meu
- Cica era odata un gaozar plictisit de viata care citea statusuri (te simti?)!
- Betivul nu moare niciodata laughing
- Daca vine sfarsitul lumii, veniti in Romania ca suntem cu 50 de ani in urma

sper ca ti-au placut big grin

| RoxanaPicsi a răspuns:

☺ Adorm in fiecare noapte cu gandu la El.In vise nimeni nu mi te poate lua! :)
Tai-o, pleaca Cara-te, dispari. Zbori, sterge-o Calc-o, evapora-te, Mori Da-ti foc, fa-te scrum. Arzi in culori, Stinge-te si suflate singur. Ca-mi dai fiori.:>

☺ E genu de fata care te vrea... Dar nu are nevoie de tine!

☺ Te uiti la ultima poza si ai zambit, si strangi din dinti...Esti acelasi copil, dar ai uitat cum e sa simti.

☺Inainte sa ma nasc mamei i s`a ghicit in carti ca va face o fata ce va umbla cu vagabonzi`:X Va` fuma si se va droga`, dar nu printre golani toata viata se va gandi doar la barbati, sex si bani.

☺ imi zici ca sunt tentatsie, cand iti fwti tarfele nu` simti vre0 sensatzie. cand esti cu ea m` visezi p` mine, ai putea s` ma ai, dar nu` t` tine

☺Las'o sa cada, sa se raneasca, sa planga, sa simta ca traieste! Caci sti mai bine ca toti... ea, intr'un sfarsit, mereu zambeste!

• Vocabularul perverst contine destule p*le. Pe care sa le bagi in destui si destule.

• Arzi de nerabdare cand apar,daca tot arzi, arzi de tot macar!

O vezi cum pleaca cu ochii goi. tu prea mandru sa o opresti Crezand ca vine inapoi.

Obișnuiește`te cu faptul că nu vei avea ce îţi doreşti!

#. Zambeste! Tu esti tot ce am mai bun! []. #

♥... ●. O vezi acum, se poarta, vorbeste la fel ca tine Fii sigur ca peste-un timp va fi altul tot ca tine.

• Uneori amintirile trebuiesc pastrate • Insa cei mai multi se feresc sa faca asta.

"•Va fi bine! Daca vreodata in viata te vei intreba.De ce traiesti? Un tainic glas iti va raspunde : sa lupti, sa speri si sa iubesti! `.:X

Numai e o copila, dar daca te uiti in ochii ei, aceasta fata isi va gasi mereu drumul pe care sa mearga!

• Mereu cu zambetul pe buze • Nu se streseaza • Nu prea o intereseaza ce urmeaza •

mult mai multe aici: http://amintirilenoastre.blogspot.com/p/statusuri.html