| N0name_7278 a întrebat:

Vreau si eu niste stts-uri Pentru un baiat care mi-a zis ca ma place foarte mult, Sa ne combinam >: Etc tongue.
Treaba e ca el in acest timp era cu o alta fatastraight face.
Acum as vrea niste statusuri ca el sa isi dea seama ca m-a deranjat traba asta...:*!
Fundita cele mai multehappy

2 răspunsuri:
| N0name_7278 explică:

Bai nu am fost impreuna.
laughing)

| Tsunade_9947 a răspuns:

Daca sunt multe, status acelea ar putea fi si nefolositoare. Uite, daca chiar il placi, nu trebuie sa te razbuni neaparat. Uite, am sa iti zic catela status care sper sa te ajute:
1) Cat am fost impreuna, nu ai stiut sa ma apreciezi, acum altcineva e in inima mea!
2) Sa inseli e groaznic, sa imi spui te iubesc e cel mai frumos lucru, dar sa spui si altei fete te iubesc, e inacceptabil!
3)Nu pot uita privirea ta
Mereu o visez, nu ma satur de ea
Si cand mi-e dor
Ea zboara usor
Te-aduce la mine...
In inima mea.
4)" Nu te lasa amagita de un trandafir frumos ca de multe ori inteapa si e dureros."
5)Stelele care cad nu pier,
Stelele care cad, se duc spre un alt cer
6)Ascultă-ţi inima,
Şi urmează-ţi calea,
Căci în viaţa ta,
Nimic nu te poate împiedica,
Să faci ce-ţi cere inima!
7)Pot spune o mie de cuvinte despre iubire,
dar doar cincizeci ar fi adevarate.
8) Candva mai inselat, acum tu te-n seli pe tine insusi!