| Luy_Taty_Rasfatzatha_1990 a întrebat:

Vreau si eu numar de telefon de la Acces Direct. Ma puteti ajuta, va rog?

19 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Eu zic sa intri pe pagina lor de FB
https://www.facebook.com/accesdirect?fref=ts Sau sa urmaresti o emisiune de-a lor pentru ca imposibil sa nu spuna telefonul lor...

| Stanescu_Georgeta_1961 a răspuns:

Buna ziua, va rog sa-mi dati si mie nr de telefon de la Acces direct, pentru o problema disperata personala! Multumesc, respect!

| Kyss_Pysicutza_1989 a răspuns:

Buna vrea sa ma ajutati si pe mine sunt o pers cu handicap grav vrea nr de la acces direct

| ee a răspuns (pentru Kyss_Pysicutza_1989):

Ai reusit sa ajungi in contact cu emisiunea?

| Kyss_Pysicutza_1989 a răspuns (pentru ee):

Nu am reusit sunt distrusa total

| ee a răspuns (pentru Kyss_Pysicutza_1989):

Ai contactat pe Facebook prin mesaj? copii parca sunt luati de protectia copiilor! in anumite conditii te-as putea ajuta si eu sa nu ramai pe strada.

| Kyss_Pysicutza_1989 a răspuns:

Nu ma ajuta nimeni ajung in strada cu copilul dupa mine ma întreb copilul trebuie sa învete si stau pe strada sa ma ajute cineva dc nu ma omor e mai bine asa dc sa vad cooilul meu ca se chinuie asa offf doamne da-mi putere

| Florina_Moldoveanu_Mihaela_1996 a răspuns:

Buna seara ma numesc moldoveanu florin si asi dori si eu cs ma azutat sotia mea ionita siana marinela a fugit an Anglia cu un peste si sa parasit oua fetite una de 12 ani si una de 6 ani si 7 luni si de 3 ani nu sa sunat copii si asi dori cs o cautat si cs o dati prin interpol

| Prisacariu_Violeta_1979 a răspuns:

D simona vreau sa face ti o emisiune fata mea a fost diagnosticata cu agenezie de corp calos vreau sa stiu mai multe despre aceasta boala va rog dintot sufletul va las nr meu de telefon 074oli
7927633 mai are si alte b

| Marinescu_Rosalia_1960 a răspuns:

Dragele mele aceasta Claudia se crede vedeta.Nu stiti ce a afirmat. Pe ea o intereseaza sa fie pe sticla nu mama pentru cele doua copile. Va pup si va iubesc!

| Matei_Ecaterina_1984 a răspuns:

Vreau nr sa intru în direct urgent

| Adam_Alexandru_1993 a răspuns:

Avem o famile. De 3 fratiori care, ia parasit Mama, Locuieste, doar cu tata, lor e foarte greu pnt tata lor sa se descurce va rog contactati-ma sa îi putem ajuta cumva va rog

| Dunca a răspuns:

Bună ziua mă numesc Dunca Ciprian Florin am 35 de ani și am o problema legată de familie problema este ca părinții mei sunt decedați amindoi și o soră din partea tatălui mia lua casa părintească pe mine ma băgat intr-un spital de psihiatrie sunt de 3 ani aici și pe tatăl meu când a trăit la forțat sa își dea ștergerea din casă și acum pe mine ma lăsat pe drumuri pentru ca nu am casă tatăl meu a decedat pentru ca nu a avut ambele picioare și mama mea de cancer și acum nu mai știu ce sa fac eu nici nu am știut unde mă duc și din cauza asta am ajuns eu aici cum as putea sa rezolv acest caz unde sunt eu se Spital Borșa Județul Cluj nr.Telefon al meu este 0787641806!

| Mihalache_Aurel_1982 a răspuns:

Doresc un numar de telefon de contact

| Elena_Tanase_1955 a răspuns:

Doresc un nr. de telefon de la Antena 1-emisiunea Acces direct pentru un caz umanitar din Alexandria -Teleorman.

| Mihai_Vasile_1976 a răspuns:

Asi dori nr de la emisiunea Aces Direct

| Manica_Catalin_1979 a răspuns:

Vreau si eu nr aces direct va rog