| Radu_8499 a întrebat:

Vreau si eu o parere despre site-ul www.nuprivi.com si ce fel de desene sa mai adaug. Va astept cu sugestii si pareri. Multumesc Frumos.

Răspuns Câştigător
| LORY a răspuns:

Urmareste programul canalelor tv de desene animate (Disney Channel, Boomerang, Cartoon Network etc.) si vezi ce seriale difuzeaza; daca le gasesti, sunt sigura ca sunt binevenite pe site.
Ca filme de desene animate, incearca sa pui pe site cele de Disney, atat cele vechi, cat si cele noi + filmele artistice Disney. Nu mai vorbesc de cele clasice, cum ar fi: Tom & Jerry, Popeye Marinarul, Familia Flinstone, desenele cu Buggs Bunny/Duffy Duck/ Road Runner/ Donald Duck, Mickey Mouse & co. big grin etc.
Daca vrei, poti adauga si anime-uri, sunt multi fani ai genului happy

Bafta!

4 răspunsuri:
| Catalion a răspuns:

Viata cu Loie, Tom si Jery, Papai marinaru, Fred Flinstone, Tarzan, Pinochio, Peter Pan, The Lion King, Printesa Sisi.

| LORY a răspuns:

Merci pentru fundita :) Uite, poti sa te mai inspiri de aici http://desenele-copilariei.net/ :)

Daca mai ai nevoie de sugestii, nu ezita sa-mi dai un mesaj; am o gramada de idei :D

| Livianananana a răspuns:

Ce-i cu andy?>, copii de la 402, printesa tenco, omul paianjen, scooby-doo,...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte tare site-u chiar inovator si sa mai pui mult mai multe pantru desenele animate plac oricui