| gabriela_3062 a întrebat:

Vreau si eu pareri despre facultatile din Bucuresti, ideei unde ar putea o fata sa se duca, daca sunteti la facultate in Bucurest si cum este. Scz ca am postat intrebare la aceasta categorie, dar cred ca este cea mai accesata.

1 răspuns:
| iubirel a răspuns:

Uau... pai pentru o fata... facultatile sunt facute si pentru fete da si pentru baieti. lucrul asta este valabil de cand femeile sunt emale cu barbatii. au aceleasi posibilitati de munca. numai ca bineinteles femeile nu o sa lurcreze zic eu ca instalator sau ca muncitor in mina. daca vrei s afaci o facultate gandeste-te ce iti place. poti opta pentru o facultate de psiholo9gie sau una de ase. sau medicina daca te incanta. totul depinde de ce iti place. si cat despre facultati uita-te pe net si gasestio multimea de facultati. numai sa te hotarasti la cde dai! bafta!