| fanutz a întrebat:

Vreau si eu photo instrument dar nu demo ...va rooog eu mult

Răspuns Câştigător
| dolyna a răspuns:

Degeaba dau toti siteuri cu prog de modifikt poze...niciun prog nu e asa d smecher k photoinstrument... e prea adevarat prog ala...winking

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I don`t know.thinking
i want this program.love struck...is very special happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai facut rost de el? eu l-am tot descarcat dar pe cand sa salvez nu m-a l; asat imi cerea key

| niciunnume19 a răspuns:

Vreau si eu photography... pls cine are pufalina_pufiliciwinking

| emokid9329 a răspuns:

Nu sunt sigur la ce te referi dar incearca (daca vrei sa modifici poze) photo scape...de aici in download-ezi gratuit http://www.photoscape.org/ps/main/download.php;)