| Tbx69 a întrebat:

Vreau si eu sa imi fac o pagina pe facbook. Vreau sa am numele paginii cat mai original.Ma puteti ajuta va rog

3 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Vrei să îți faci o pagină de facebook, pe care probabil o să postezi chestii, da nu te duce capul nici cât să găsești un nume.

Vrei să-ți dea alții un nume, dar care să fie original. Să nu fie ca toate celelalte. Pentru că probabil nici pagina ta de căcat nu va fi ca toate celelalte.

Voi nu meritați calculator și conexiune la internet... generație de iMuci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care este subiectul? Ce intentionezi sa postezi?

| Tbx69 explică (pentru anonim_4396):

Pe pagina vreau sa postez atat diverse citate, dar si glume (poze amuzante etc)
vreau numele paginii sa fie nici prea trist dar nici prea vesel sa se poata posta detoate