| maftei a întrebat:

Vreau si eu sa stiu de ce imi apare mereu pe monitor un blogger.Nu stiu de ce mi-a aparut dar nu al mai pot sterge deloc si mi se anteapa si mause. ce pot face ca mi-am facut si cont dar apoi l-am sters si a doua zi iar apare din nou ce pot face? Cine zice si are dreptate si pot scapa ai

Răspuns Câştigător
| smartdjs a răspuns:

Mergi in Control Panel si dai addr remove programe si dezinstalezi, dac anul merge atunci ia-ti un antivirus bun e posibil sa fie un troian, sa iti apara senin nu e bine te sfatuesc un nod 32 sau kaspersky internet security 2011 daca cal este performant dc nu nod 32

1 răspuns:
| ilydude a răspuns:

Dezinstalea-za-l.straight face
adica, nu stiu ce ai facut, nu ai fost foarte clara.
dar cum sa-ti apare pe desktop?straight face.
ala nu`i un site?happy
in fine, gaseste folderu` unde l-ai instalat, dezinstaleaza-l si da`mi fundita.laughing