| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu sa stiu de ce raspunsurile mele nu se afiseaza... dupa ce le scriu imi apare ca raspunsul meu este in asteptare si va fi publicat dupa ce va fi aprobat de un administrator TPU...:-s...am observat ca la altii imediat se aproba iar la mine nici dupa 2 zile... vreau sa stiu de ce...

Răspuns Câştigător
| DMV a răspuns:

@mumoasa: de ce s-o mai bata la cap pe Raluca? Tot asta o sa-o spuna: Filtrele sunt regula pentru toti ca asa e sistemul. Doar nu o sa schimbe sistemul pentru un user.
@silvia: stai linistita ca dupa 30 de posturi o sa ti se afiseze automat.

3 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Asta se intampla pentru ca esti noua pe site happyScrie-i Ralucai happyIn susul pagini scrie ''Contact'' Apasa clic acolo si scrie-i Ralucai. Ea o sa iti rezolve problemahappy
Succes!winking

| CrucifiedCountess a răspuns:

Da... ti le modereaza si pana se trezeste careva sa ti le aprobe.mai stai o turawinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Esti mai noua...si trebuie sa treci prin cateva "filtre"