| irina41099 a întrebat:

Vreau si eu seriale gen naruto si naruto shippuden.

6 răspunsuri:
| Deleb a răspuns:

Soul Eater, mult mai frumos ca Naruto, foarte multa comedie si mai putina actiune. http://myanimelist.net/anime/3588/Soul_Eater
O zi buna!

| Gabica a răspuns:

Fairy Tail.E superb!

| Buffulete a răspuns:

Ador naruto si naruto shippuden! in plus nu cred ca se va mai agsi asa ceva never! e istorie ceea ce a facut acel om cu Naruto! e o alta viata!

| irina41099 explică (pentru Buffulete):

Ai dreptate! Nu se mai gaseste! Hei pe wikipedia(sper ca asa se scrie daca nu sory) scrie ca la sfarsit sasuke se va marita cu sakura.Tu ce crezi?

| sassha123 a răspuns (pentru irina41099):

Salut! Si eu sunt fan Naruto si Naruto shippuden. Daca vrei uitate la filme cu naruto.Acolo vei vedea ca sasuke se casatori cu sakura si vor avea un copil, dar am amaflat ca naruto o sa moara intr-o alta serie numita Boruto.

| Buffulete a răspuns:

Eu mnu cred! Creatorul nu a vrut sa scrie un roman de dragoste! Eu cred ca va fi mai mult dramatic! Auzi da'mi un id! happy mai schimbam pareri etc!