| byanka_1662 a întrebat:

Vreau si eu un id de messenger al unui psiholog!
Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| George1510 a răspuns:

Nu cred ca vei gasi asa ceva...Totusi daca consideri ca ai nevoie de un psiholog cauta un cabinet si fa-ti o programare. Chestia cu ID-ul de messenger este aproape imposibila

Sarbatori fericite tongue

5 răspunsuri:
| lolavanity a răspuns:

Caută psihologi pe net şi vezi dacă au adresă de email sau id.
De obicei psihologii care scriu pentru revistele de adolescenţi, au o adresă la care îi poţi contacta.
Încearcă acolo.
Dacă nu, în şcoala ta ar trebui să fie un cabinet de psihologie. Poţi vorbi cu psihologul de acolo.

| samirutza a răspuns:

Marius_the_one

| Bernoullie a răspuns:

Psihologul_online pe mine m-a ajutat foarte mult aceasta doamna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Psihologonline2003( skype)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Terapieart - yahoo