| AmandytaErhan a întrebat:

Vreti sa primiti 3 FUNDE DEODATA? e pentru cei care au dat bacul anul asta! de 2 ori am pus intrebarea cum e la bac la umanisti, despre emotii, daca se poaet de copiat si chestii de astea. voi trebuie sa raspundeti la une din cele 2 intrebari identice apoi la a doua din ele si la aceasta sa a scriti numele iar cel ce raspunde cel mai complet primeste funda la intrebarile alea si la asta!

1 răspuns:
| Traianosik a răspuns:

Pai nu se poate copia ca te vede camera, iar daca te vede copiind te da afara din examen si-l dai peste 2 ani. Dar nici cu fituici nu poti veni. Sa stii ca profesorii astia te supravegheaza si nu stau sa se uite pe pereti. Funda?