| strumfytza a întrebat:

Vreti sa va scriu in oracolul meu?
Daca da raspundei la urmatoarele intrebari:

1. Un cuvant de inceput...
2.Cu cine am onoarea? Porecla ta este...
3.Cati ani ai?
4.Imi dai id tau? Dar numarul de telefon?
5.Cand te-ai nascut?/ Ce zodie esti?
6.Descrie-te putin din punct de vedere fizic.
7. Ce calitati ai?
8. Ce defecte ai?
9.In ce clasa esti?
10. Ce hobby-uri ai?
11.Cam cati prieteni ai? Care este cel/cea mai bun/a prieten/a?
12.Ai frati/surori?
13. Ce faceai inainte sa completezi oracolul?
14.Cu ce esti acum imbracat/a?
15. Ce ai vrea sa faci dar nu poti pentru ca nu ai curaj?
16. Ti-ai dorit vreodata sa nu te fi nascut?
17.Cum ti se pare ca sunt?
18.Care este canalul tau de T. V. preferat? Dar site-ul?
19.Care este desenul vostru animat preferat?
20. Ce urasti cel mai mult si ce iubesti cel mai mult?
21. Aveti prieten/a?/ Cum o/il cheama?
22. Ce fel de muzica asculti?
23. Un banc scurt...
24.Care a fost cea mai amuzanta intamplare?
25. Aveti de pus vreo intrebare? Care?
26.De ce te temi cel mai tare?
27. Un citat care te reprezinta...
28. Un cuvant de incheiere...
29.Imi lasi o amintire?(Poti lasa mai multe) (Care-i preferata ta?)

8 răspunsuri:
| Tourniquet a răspuns:

1. Hey! Buna!
2. Krissy smug rolling on the floor
3. 11 anihee hee.
4. Neh...
5. 27. 08. 1999, fecioara.
6. Inalta, par mediu, ochi verzi, pielea alba...
7. Nebunatica \dancing, dar uneori fitoasa.batting eyelashes
8. Nu prea-mi gasesc defecte, ma accept asa cum sunt. Lumea poate-mi gaseste defecte, eu nu. oh go on Dar sa zic unul : sunt enervanta. day dreaming, pun totul la suflet. Asta ma enerveaza la mine rolling on the floor.
9. a-V-a.
10. Statul pe calculator, TPU, mess, sa vorbesc mereu cu o prietena mea cea mai buna. laughing, sa dansez.
11. Multi amici, dar cea mai buna prietena este o fata pe nume Diana. ( @CrazyClery, ne asortam rolling on the floor ), are si ea cont pe TPU. :-x
12. Da, am. O sora, Carmen, un frate, George.
13. Beam un ceai.
14. Pantaloni de treining gri si o bluza in dungi pe gat.
15. Uneori, cand ma enerveaza o fata, imi vine sa fac ceva din ea. rolling on the floor
16. Uneori oh go on.
17. Habar n'am thinking
18. Animal Planet, tpu.ro
19. Braceface (mereu a fost si este si va fi!)
20. Urasc oamenii falsi, iubesc oamenii adevarati. happy
21. Nu.
22. Pop, dance.
23. Era luna august. Alinuta intra pe usa si o vede pe mama ei facand pomul de Craciun. Alinuta zice : " Mama, ai inebunit? E de'abia august!" si maica-sa zice " Taci, fa, ca tu ai leucemie si nu mai prinzi Craciunul!" laughing
24. A, pai a fost vineri rolling on the floor Stateam eu pe scaunul de la catedra si ziceam lu unu "baa, iei 3!" si fix atunci intra profa de mate whistling.
25. Nu. N-am!
26. De moartea mea sau a parintilor!
27. "Un prieten te ajuta la bine si la greu, nu doar la bine si la greu iti da cu flitul " oh go on
28. Pa, pa.
29. Pai, cand aveam 3 ani am vazut un om batran mergand pe strada si era beat, se balanganea. Eu ii zic " Domnu' mos, ce ati patit? Vreti sa va duc acasa? " rolling on the floor Se uita mosul ciudat la mine whistling

Pa, pa!

| positivity a răspuns:

1. Hey
2. Ma numesc Andreea, nu am porecla
3. 12 ani
4. Nu
5. 27. 11. 1998, zodia Sagetator:X
6. Scunda, satena, ochii verzi, par lung:X
7. Pictura e talentul meu:X
8. Ma supar foarte repede
9. a VI - a
10. Dansul, Desenatul big grin
11. Cam 5 - 6 prieteni, prietena mea cea mai buna este Denisahappy
12. Da, o sora
13. Stateam pe TPU
14. Jeans negri, si un tricou alb big grin
15. Sa merg in casa parasita, din satul meu big grin
16. Nubig grin
17. Draguta big grin
18. Chiar nu stiu
19. Nu prea ma uit la asa ceva
20. Urasc prefacutii, si iubesc acadelele:X
21. Nu am
22. House, pop, dance
23. Nu prea stiu bancuri happy
24. Pai cand am alunecat pe gheata si mi-am rupt pantalofii. Ps. a fost acum 2 ani
25. Nutongue
26. Pai nu imi este frica de nimic
27. Nu ma reprezinta niciun citat
28. Bye
29. Nu

Răspuns utilizator avertizat
| dOody a răspuns:

1. hey:*

2. ela. nu am porecla

3. 17 ani

4. id meu: zambeteintropastila

5. 12 martie / pesti

6. destul de inalta, par lung, saten, nici slaba nici grasahee hee

7. thinking calitati:sincera

8. foarte curioasa

9. clasa a10a

10. cantatul si dansul

11. multi dar cel mai bun, un baiat foarte de gasca:X

12. un frate

13.Raspundeam la intrebari pe TPU.

14. o rochita lejera

15.nu exista ceva ce nu pot sa fac pentru ca nu am curajbig grin

16.niciodata

17. O persoana ok.

18.canalul: thinking sincera sa fiu nu am unul preferat. si site`ul nici atatbig grin

19.nu ma uit la desene

20. nu pot sa zic ca urasc ceva. ce iubesc cel mai mult, de fapt pe cine iubesc cel mai mult: pe fratiorul meu si pe dragostea mea

21. Daniel

22.House

23.Doi copii numarau o bila. S-au incurcat si au luat-o de la inceputwinking

24. nu imi mai amintesc. au fost prea multe

25.nu

26.de moarte

27.traieste clipa

28. te-am pupat:* pa`pa

29. nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Da.
2. N-ai onoarea.
3. Cu unul mai mult decat anul trecut, pe vremea asta.
4. O pereche de sosete nu vrei?
5. La 12 dupa-amiaza. Am renuntat la zodie, cetatenie si vicii.
6. Ochi albastri, gat lung, o mandrete, ce sa mai...
7. Sunt perfect.
8. Sunt prea perfect.
9. La etajul unu, ultima pe stanga.
10. Eu n-am hobby-uri, ele ma au pe mine.
11. Aproximativ 4382. Prietenul nr. 765.
12. Da, cinci lei costa bucata.
13. Ma rugam sa postezi tu un oracol.
14. Cu o patura.
15. As vrea sa nu mai raspund la toate intrebarile tampite. Da', dupa cum bine zici, n-am curaj sa fac asa ceva. Norocul vostru.
16. Si sa rapesc omenirii un asemenea geniu?! Glumesti...
17. Esti tare, da' nu prea.
18. Canalul Suez, mai ales cand ies razboaie din cauza lui. / Imi ajunge canalu'.
19. Am mai spus, Romania.
20. Asta-i o intrebare atat de proasta incat nici misto pe seama ei nu pot face.
21. Da. / "Vino!", "Treci incoace!", "Hai!", "Te rog, vino un moment!", "Misca-ti curu'!" etc etc. Depinde cine o cheama.
22. Felul doi.
23. Râzi!
24. Sunt prea serios pentru intamplari amuzante. Pas.
25. Da. / La cate zile te razi la subrat?
26. Ma tem ca raspunsul la intrebarea mea sa nu fie >100.
27. "Din momentul in care incep sa fie folosite, citatele devin clisee." Eu
28. Nu.
29. Te iubesc cu spumele la gura,
Asa, ca-n prima zi de viata,
D-acum parca semeni cu o rata,
Cand ma uit la tine, dup-atata bautura.

Daca nu-mi dai fundita, te lapidez (si nici nu-ti spun ce inseamna asta).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Urat

| redfear2694 a răspuns:

1.Neatza
2.Dragos,porecla mea este Ariciul =]]
3.11.
4.No
5.01.01.2001/capricorn
6.Inalt,par blond, ochi verzi, is slab ca scheletul =]]
7.Informatica
8.Nu nu am defecte
9.a4a
10.Jocuri video =]]]]
11.Nu prea multi, pe prietenul meu cel mai bun il cheama Alex
12.Da o sora
13.Stateam pe TPU si ma duceam la bucatarie sa-mi iau un suc.
14.Tricou,pantaloni scurti
15.Sa ies la tabla in ora de matee
16.Hmm...Nu
17.Neutru =]]]]]
18.CN,toate site-urile imi plac
19.Edd,Ed si Eddy
20.Prefacuti,cornul cu ciocolata
21.Nu
22.Rap
23.Nu stiu
24.Cand am alunecat am dat cu capul mi s-au rupt si pantaloni intre craci si au ras toti colegii de mine PS. a fost in sala de sport
25.Nu
26.Intuneric
27.Nici unul
28. LOTROLOLALOLA
29.La 3-4 ani eu cu varul ne jucam cu cerneala, el se juca pe o foaie cu ea, iar eu dai pe fata haine maini picioare etc.

| CrazyClery a răspuns:

1. Un cuvant de inceput...Hey!

2.Cu cine am onoarea? Porecla ta este...Ancutza.porecla musetel

3.Cati ani ai? 13 ani

4.Imi dai id tau? Dar numarul de telefon? Nop, nu vreai sa imi sune telu la 12 noapteabig grin

5.Cand te-ai nascut?/ Ce zodie esti? 2 fbruarie -varsator

6.Descrie-te putin din punct de vedere fizic.Inalta,parul lung, saten, slabutalaughing)

7. Ce calitati ai? Desenul

8. Ce defecte ai? Inervanta cateodata, cand ma enervez.

9.In ce clasa esti? aVI-a.

10. Ce hobby-uri ai? Desenul, statul pe TPU laughing))

11.Cam cati prieteni ai? Care este cel/cea mai bun/a prieten/a? Multi prieteni, cea mai buna este o fata Diana.

12.Ai frati/surori? Frate

13. Ce faceai inainte sa completezi oracolul? Raspundeam la o intrebare.

14.Cu ce esti acum imbracat/a? Pantaloni de trening rosii, un tricou misto, si un Glamourettes in parlaughing)

15. Ce ai vrea sa faci dar nu poti pentru ca nu ai curaj? Sa ies la tabla in ora de matelaughing)

16. Ti-ai dorit vreodata sa nu te fi nascut? NU!

17.Cum ti se pare ca sunt? Nu stiulaughing)

18.Care este canalul tau de T. V. preferat? Dar site-ul? PROTV, iar site-ul nu stiulaughing)

19.Care este desenul vostru animat preferat? Nu ma uit la desene, dar la cele disney care au ramas in sufletul meu, unul dintre ele ar fi Mulan.

20. Ce urasti cel mai mult si ce iubesti cel mai mult? Cel mai mult urasc profa de mate, si cel mai mult iubesc perusii

21. Aveti prieten/a?/ Cum o/il cheama? Secretlaughing))

22. Ce fel de muzica asculti? Dance, Pop, Rock

23. Un banc scurt... Nu le am cu bancurile sincer.

24.Care a fost cea mai amuzanta intamplare? Cand am citit intrebarile lui LittleTweetylaughing)

25. Aveti de pus vreo intrebare? Care? Cati ani ai?

26.De ce te temi cel mai tare? De al treilea razboi mondiallaughing)

27. Un citat care te reprezinta... "Minte sanatoasa intr-un corp sanatos"

28. Un cuvant de incheiere... Multa sanatate!

29.Imi lasi o amintire?(Poti lasa mai multe) (Care-i preferata ta?) Sa nu uiti, atunci cand ai nevoie, CrazyClery e cu tine:*