| chris_1258 a întrebat:

Vreu cod la the sims 2 ca copii sa nu mai fie luati ca nu sunt ingrijiti si un cod sa nu mai mearga la scoala credeti ca gasiti?

dau fundita si vot. si chiar daca am dat o fundita astai alta intrebare si mai pot sa dau funda deci... scrieti.

Răspuns Câştigător
| KlaudyaAddha a răspuns:

Pai un cod nu exista, dar am o idee de "viclesug" : Pune de-alungul casei si gradinii un gard fara poarta.De acolo nu va mai putea iesi si intra nimeni.Asa ca asistentul social nu are cum sa intre si nu cred ca are cum sa-ti dispara copilul pur si simplu, decat daca moare.Si daca ai gardul ala fara poarta, copilul nu va putea iesi ca sa intre in autobuzul scolii.Ca sa nu-ti mai apara autobuzul scolii, poti activa codul " boolprop testingcheatsenabled true " si sa apesi SIMULTAN shift+clikc pe autobuz si selectezi actiunea care iti apare.La mine merg, sper sa te ajute si pe tine! happy