| ingerash_1981 a întrebat:

Vreu sa stiu daca cineva mi-a dat ignore sau offline.Cum pot sa aflu. daca se poate? dau funda :X

4 răspunsuri:
| G a răspuns:

Daca iti apare mereu offline dar inca primesti mesaje de la pers respectiva (massuri etc) inseamna ca ti-a dat offline. daca iti apare offline si nu primesti nimic de la el, ti-a dat ignore. alta diferenta nu-mi vine in minte acu. laughing

| maria3111 a răspuns:

Pe ascuns.ro acolo iti arata dace online pe ascuns sau offine acolo te convingi funda?big grin

| ingerash_1981 explică:

Pai vreau sa stiu daca mi-a dat offline sau ignor, nu sa caut pe net sau ce mi-ati zis voi.Sa stiu ce mi-a dat?laughing

| amaranth a răspuns:

Verifici pe http://imvisible.ro id-ul lui. si daca iti apare ca ii online si la tine in lista nu ii online, inseamna ca ti-a dat ignor, sau poate sta pe invizibil la tine.