| andreeeeeeeea a întrebat:

Vroiam sa ma inscriu la oriflame, ca reprezentant, dar ce inseamna STARTER KIT! este gratuit si unul costa 35 d lei sau ceva de genul, si codul sponsor?! c inseamna?

Răspuns Câştigător
| nustiucenumesapun a răspuns:

Kitul ala consta in: o fisa de inscriere si un catalog care costa 4 lei.atata:d
fundabatting eyelashes

1 răspuns:
| Georiflame a răspuns:

Daca mai vrei sa te scrii, ma poti contacta la id de mess totunzambet. Iti pot da informatiile de care ai nevoie si sa devii reprezentant in doar 24 de orehappy ID mess: totunzambet si telefon 0734 14 2030 pentru fetele interesate happy. pupici