| Drums a întrebat:

William levybig grin ce noutati mai stiti despre el? va place e o bombonik... apropo telenovela predestinati e superbig grin.

Răspuns Câştigător
| kidulinha a răspuns:

Hehe, am citit in bravo, a dat el un interviu laughing ca lui ii e rusine sa filmeze scene intime nu stiu ce. si episodul din 18. 05 mai avea putin si batea spre film pornolaughing A trecut peste rusine smugsmug Oricum, prea frumos e omu' asta drooling :X si Jaqueline aia e geniala:X
Iar telenovela.Super. Da' a inceput asa tare laughing) adica in episodu' 20 aia deja intretin relatii sexuale laughing) Ma rog, super telenovela :X

2 răspunsuri:
| Drums explică:

Da asa este...mai el e cam indraznetz...asta ne mai trbe filme porno de la 8:3mie imi place happy sper sa am si eu un pr asa dragut ca el.cred ca visezlaughing

| kidulinha a răspuns:

Dooh cine n-ar vrealaughing)?