| ILikeToKnow a întrebat:

Windows XP, Vista sau 7?
Voi care il aveti? Care credeti ca e mai bun si de ce?

4 răspunsuri:
| Catalion a răspuns:

Windows 7 e mai bun ca e un windows nou aparut, are imbunatatiri serioase pe langa cele doua, dar problema e ca inca sunt multe programe care nu sunt compatibile cu windows 7. Vista nu imi place ca, consuma mai multe resurse decat cele doua. Windows xp am eu si il prefer pentru ca sunt obisnuit cu el, consuma putine resurse, cam toate programele sunt compatibile cu el, e OKbig grin

| cheloo74 a răspuns:

Am windows 7 si va sta multa vreme de acum incolo pe calculatorul meu. Este mai bun decat celelalte doua. Am avut XP ani buni instalat dar nu inteleg de ce mai exista unii care se incapataneaza sa sustina ca e cel mai bun. Cand am instalat prima data Xp nici macar nu aveam drivere pentru sunet. Trebuia sa zic ca e prost si ca win 2000 sau 98 e cel mai bun?

| simoSTAR a răspuns:

Cu siguranta 7 este cel mai bun.si de fioecare data cand apare ceva nou, este si un pic mai avansat in tehnologie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Vista am pe laptop. Nu am nimic de comentat!
Pa, pa.