| BUBULINA a întrebat:

Woauuuuu
S-a inventat masina zburatoare!
Ce parere aveti?

http://www.automarket.ro/......-3531.html

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si uite asa soferii prosti care apar la stiri, n-or sa mai opreasca in magazine sau stilpi ci direct in apartamentul tau de la etajul 8, tocmai cind te zbenguiesti tu cu gagica big grin tongue

10 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Da, si eu sunt Madonnalaughing

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Interesantwinking

| Pho3nix a răspuns:

Da!
Cand o sa zboare porcul atunci o sa avem si masini zburatoare.

| Ben. a răspuns:

Asta asteptau si politicienii romani, masina zburatoare! in felul asta n/o sa mai fie nevoie de infrastructura si nu mai poate protesta nimeni ca nu exista sosele si ulitele sunt pline de cratere

| adyth a răspuns:

Mdap... e si asta ceva

| diavolitza a răspuns:

Deci ce vedeam pana acum in desene animate se adevereste rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba nu Dr.BenZona, pentru ca nu mai au din ce sa traiasca marii asfaltatori, care iau banii pe contracte dar nu mai asfalteaza strazile. Si fara ei, se suptiaza si spagile politicienilorwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://automarketshow.blogspot.com

| m5w a răspuns:

Era si timpul sa se inventeze.