| anonim_4396 a întrebat:

Wow, ce multe categorii au apărut! Oare o să mai apară?

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Cred, ca momentan sunt suficiente. Dar daca administratorii vor hotari, ca mai e nevoie si de alte categorii (cum ar fi "Religia", de exemplu), eu voi fi numai bucuroasa - cu cat mai multe categorii, cu atat mai multa ordine pe site si mai putine intrebari repetitive.
O zi buna!

| Miriammmmm a răspuns:

Oare?
Logicwinking
Mereu TPU va fi cel mai celbig grin
O zi buna

| TheoIsBack a răspuns:

Wow,ce poza ai atât de multe seamănă cu tinerolling on the floorImi place să calc pe nervi oamenilor rolling on the floorNu te supărarolling on the floor