| khiflutza a întrebat:

Wow. Sunt nou pe aici, am citit din intrebari si din raspunsuri, iar prima intrebare care imi vine in minte este: oare idiotii nu isi dau seama ca sunt idioti, de pun intrebari asa idioate? De raspunsuri ce sa mai zic happy
Intrebarea nu este pentru ei...

Răspuns Câştigător
| cristiancristir a răspuns:

Daca unu pune o intrebare poate nu i se pare chiar asa idioata, pentru ca el chiar sincer nu stie acel lucru si vrea sa il afle. Omu iti cere sa il ajuti nu sa il faci idiot.

11 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Astia suntem noi.

| Arthur a răspuns:

Fa-le in ciuda si posteaza o intrebare desteapta.
Raspunsul sper sa fie pe masura ta.
Succes!

nony
| nony a răspuns:

Chiar, oare idiotii nu isi dau seama ca repeta intrebarile idiotilor? thinking A draq enigmá.

| moonY a răspuns:

stiu, azi am raspuns numai la intrebari idioate.
de fapt...asta e prima

| pepe a răspuns:

Nu trebuie să fii răutocios/răutăcioasă, nu sunt idioţi, dacă ai venit aici doar să insulţi ar fi mai bine să renunţi.

| cheloo74 a răspuns:

Bravo tata! Eu sunt total de acord cu tine. Mi-am facut contul cu gandul ca am nimerit printre niste oameni inteligenti de la care am ce invata. Cand colo ce sa vezi? O adunatura de pustani ca vai de ei. Nu toti bineinteles. Dar trei sferturi habar n-au pe ce lume traiesc. Vreau ca intr-o zi sa fac un fel de caracterizare a sitului asa cum il vad eu(daca am timp si chef) dar cred ca voi jigni pe multi. Ma mai gandesc. Mai stau pe aici o perioada, desi in ultimele saptamani intru, citesc prima pagina de intrebari ma enervez si ies.

| Ana_6509 a răspuns:

Probabil acele intrebari sunt importante pentru cei care le pun.Crezi ca aceasta intrebare a ta nu i s-ar putea parea idioata altuia?

| alessiaS a răspuns:

Nu cred ca isi dau seama de obicei idioti cred ca nu gandesc niciodata ce zic si ce fac.

| khiflutza explică:

Ohoo. Ce a-ti luat-o asa de personal?!? Ii numesc idioti, orientindu-ma dupa intrebarile puse sau raspunsurile date. Eu nu cred ca voi nu a-ti folosit epitetul "idiot" (in gind sau pe fata) pentru o persoana cu care ati fost face-to-face. Daca vi se pare "tare" apelativul idiot, ginditi-va la... "istet"! E mai bine?

Am dat cu piatra acum. Nu o mai pot aduce inapoi...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi pare rau pentru raspunsul dinainte, dar nu am fost prea atenta la intrebare...se putea sa nu fac eu vreo gafalaughing? Pai, sunt si intrebari mai...ciudate(nu pot spune idioate, pentru ca unii poate chiar nu stiu asta si...)trebuie sa te obisnuiesti cu asta si sa incerci sa te abtii de la comentarii jignitoare, pentru ca acestea chiar pot rani pe cineva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai sa te obisnuiesti cu noua metoda de a pune intrebari pe TPU: alegeti intre miley si serena, sau am ramas insarcinata... cel mai bine e sa raspunzi fara sa iei asa de mult la misto, si sa iti patrezi in acelasi timp punctul de vedere...winking.