| CarinaVonPhetamine a întrebat:

X. Buna!
B. f. f a mea v. a dormi la mine.Si nu stiu ce sa fac...Cum sa pregatesc camera, despre ce sa vorbim, bancuri la care sa cazi pe jos de ras, Jocuri.happy

P. S: Ii place rozul, Miley C., Justin BB., Selena Gz., Inna, Adam LB.

Fundaaaa!sad:X

Răspuns Câştigător
| Paty7 a răspuns:

Buna. Lol, faina intrebare happy Cauta pe net bancuri noi, dar faza e ca trebuie sa te si " prinzi " la ele ca altfel nu au nici un farmec. Du'te si cumpara cate ceva de la magazine si decoreaza camera ex. baloane, lumanari parfumate, pune cateva pernute pe jos.
Jocuri : Gaseste cateva jocuri care sa dureze mult si sa nu fie plictisitoare.
In legatura cu vedetele. Daca ai imprimanta color sau postere cu el poti sa pui prin camera ca sa fie cat mai plina.
Baftaa! happy

1 răspuns:
| SabbyNightShadow a răspuns:

Vb despre ceva ce ii place ei,jocuri am sp, cauta pe net o multime de bancuri si ideea cu camera, nu uita roz si vedetebig grin P.S. incearca si ceva mov merge cu roz