| cutie a întrebat:

:X... Ce mai faaaceti cei din lista de prietenii?:*
Cine imi mai da cereri de prietenie?
Cine stie un subiect de conversatie:*

21 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Eu fac binelove struck
U cf?happy
eu te am la prietenihappy
Pfff...subiecte de conversatie... ce zici de Mannah Hontana?laughing))rolling on the floor

| Silvia a răspuns:

Cutie, lady gaga nu e barbat, e hermafroditatongue

| Flav a răspuns:

Auch, scuze am gresit sala. Dar ca tot am picat pe aici, unde e educatoarea?

| elena a răspuns:

Ma onoreaza cererea ta, asa ca te rog, sa ma consideri prietena ta virtuala.

| Gabry a răspuns:

Te-am adaugat.

Hmmm un subiect...nu stiusad

| Ben. a răspuns:

N/am cerut prietenia nimanui si nici nu/am acordat/o multora.in final nu stiu la ce serveste sa ai o insiruire pe doua randuri, de poze despre care propietari nu cunosc nimic sau aproape nimic.probabil ca asa e cool sau trendy, si eu nu sunt nici una si nic alta. dar, ma rog, e superb sa fii prieten cu oamenii.mai ramane sa fie si ei cu tine.

| AvalohAlyn a răspuns:

Subiect de conversatie, cine a fost primul oul sau gaina, ai timp toata viata sa te gandesti si sa nu gasesti raspuns la intrebare.laughing

| death a răspuns:

Bună. Apăi poţi să vorbeşti despre câte în lună şi în stele. Hai s-o luăm cu chestii uşurele, gen... ce muzică asculţi?happy

| marry a răspuns:

Bine fac...prin casa...mai raspund la unele intrebari de pe aici...

ce reactie ai avut dupa ce ai primit berea aia in cap? credeai ca esti data cu spuma? laughing

| cutie explică:

Mersi furni happy
Tu ce mai faci?happy

| cutie explică:

Da mhaa geridule ai grija ca nu suntem in satra tabig grin

Elia tu ce faci? eu bine pe la laptop:*Nu am mai scris ca am fost la bukurestitongueHmm...nu am eu momente funny in viata... Poate cand eram intr-un restaurant si un vecin de masa mi-a turnat berea in cap(din greseala)hee heeaveam 8 ani:*

Silvia, ce zici crezi ca lady gaga e barbat?hee hee

| cutie explică:

Punk-rock pentru death:*

| cutie explică:

Marry am avut 8 anisori am inceput sa planc si am mers cu mama acasa apoi m-am intalnit din nou cu taata si prietena mea cea mai buna in oraswinking

Elia, Bravo fat-o! Cine e in poza elvis?hee hee

| cutie explică:

Am 3 deoadata:d
winking:*tonguetonguetonguetonguetongue muhaha muhaha

| Simona_8441 a răspuns:

Buna... ti-am dat si eu o cerere de prietenie...
mmm subiect de conversatie ce zici de Miley Cyrus

| elia a răspuns:

Heiii...Cutie nu ai mai postat de cateva ore o intrebare imi faceam griji:*sad

winkingHai sa vorbim despre cea mai amuzanta clipa din viatahee hee
Eu prima am cazut de pe o stanca intr-un lachee heeaveam 13 anihappyNu de multhappy

| elia a răspuns:

Geridule nu e frumosbatting eyelashes

| elia a răspuns:

Flav, o fi in patutul tauhee hee
heii hoo cu "Seriosul"Ca vreti doar a fiti expert TPUhee hee

| elia a răspuns:

E elvis al meu:**Dar macar tu ai un elvis X-(

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Subiectele de conversatie sunt interminabile. Asta-i frumusetea vietii. Acuma, depinde si de interlocutor.
Ti-am dat cerere de prietenie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De acord cu BenZona...