| ruWssOiaLnF a întrebat:

Yo...cum ati vrea sa arate camera voastra?

Răspuns Câştigător
| OchyDeViperă4Love a răspuns:

Destul de hippie, din momentul in care acesta este si stilul meu.
Camera ta e ca si lumea ta. Parerea mea e ca ar trebui sa faci orice cu a ta camera pentru a arata cum iti doresti, nu numai pentru a fi "cool", ci pentru a te simti bine.

9 răspunsuri:
| AlinaOneDirection a răspuns:

Buna. Camera mea as vrea sa fie exact asa cum este, dar peretii sa fie albi, si sa am mai multe postere.

| zurick a răspuns:

Plina de postere, culoarea peretilor albastru deschis

| Crucified a răspuns:

Mie imi place asa cum este. laughing Este alba, da mai multa luminozitate, pare ca ai mai mult spatiu.

| fadnox a răspuns:

Yo... imi place camera mea, aranjez lucrurile cum imi taie capul si imi place, deci
poate niste rafturi in plus si parchetul ala schimbat ar face camera perfecta

| HaLoGeNNN a răspuns:

Cu pat cu apa
Peretii caramizii
Postere (gen : Gta 4)
O canapea mica si langa ea o masa din geam
Un PC pe masa din geam
Cateva reviste cu veddete pe noptiera
Pe DULAPIOR un Tv HD
Niste rafturi unde imi tin cartile
Si o fereastra cu priveliste uluitoare.
Funda?

| dia733 a răspuns:

Faina,cu culori, cu picturi...

| Amphetaminee a răspuns:

Verde.