| anonim_4396 a întrebat:

Yo TPU! Ce părere aveți despre barba fără mustață? Pe mine personal ma deranjează mustața și nu o las sa crească și automat dacă razi mustața dai jos și ciocul.

2 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Depinde de fiecare. Unora le sta bine, altora nu. Altii pot sa suporte, pe ceilalti ii deranjeaza. Daca tie iti place ceea ce vezi in oglinda si daca te simti confortabil este mai mult decat perfect.

| gabriielaaa a răspuns:

Sunt drăguți cine spune că mustața e obligatorie e la modă dar nu-i obligatorie sunt fete ce au tenul mai sensibil si e mai bine fie berberit plus că la nuntă se barbiereste mirele?