| anonim_4396 a întrebat:

Youtube vs Facebook care alegeti si de ce?

Răspuns Câştigător
| IgoToHellForThis a răspuns:

Alegerea mea este Youtube big grin
Poti gasi muzica si multe alte videoclipuri.Iti poti exprima parerile prin commentari desigur daca ai cont, poti citii alte comentarii pentru o parere noua si poti folosi renumitul,, thumbs up'' pentru postari adica:videoclipuri, atat cat si pentru commentari,(au si thumps down big grin YAY). Poti incarca videoclipuri. Poti gasi videoclipuri indrumatoare,, how to do''. Iar ce'i care se axeaza pe un subiect ori stiu sa faca ceva pot impartasii pasiunea lor cu ceilalti.Cum ar fi cei care : fac cover'uri, vor sa devina,, make up guru'', sau cei care fac remixuri adica,, DJ''. Si alte multe lucruri pozitive, prin care te poti lansa sau munca ta poate fi apreciata.Deci eu dau un like pentru Youtube.Despre Facebook nu spun nimic deoarece nu folosesc.

5 răspunsuri:
| WhatMeanLove a răspuns:

Aleg Youtube.
-fiindcanu pot trai fara muzica

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu siguranţă, YouTube.
Tu ce alegi?

| CadeamiarMaseaua a răspuns:

Youtube.Gasesti multe lucruri interesante (dar si foarte multe lucruri ciudate laughing )
Iar pentru LazyJohnny socializarea se face pe afara nu pe facebookwinking

| AmyAmya a răspuns:

YouTube claar. happybig grintongue

| LazyJohnny a răspuns:

Facebook, fiindca socializarea este cea mai importantahappy, dar sa nu uitam de youtube care este al 3-lea site ca popularitate dupa google si facebook.