| DaciaRomania a întrebat:

Zacuscă, salata de vinete sau salata de icre de pește, care este preferata voastră din astea trei?

7 răspunsuri:
| Miruna333 a răspuns:

Salata de vinete

| Dragobeta a răspuns:

Toate trei.

| LisaJulie a răspuns:

Salata de vinete și este cea mai sănătoasă

| MistarGoGu a răspuns:

Aia de vinete cu ceapa și zacusca cat de cât! Icre no way! Pute a " gogosica " care nu a cunoscut apa 5 săptămâni! Yaaaahhhh!

| Madaxo97 a răspuns:

Salata de icre de pește, nu suport salata de vinete laughing

| simplaexsistenta a răspuns:

Salata de icre. Bine, nici celelalte nu-s rele cand mi-e foame

| Dismally a răspuns:

Cred ca zacusca dar sa fie facuta cum trebuie, am gustat prea multe proaste pana acum sad