| Traficantadecorcodushe a întrebat:

Zbiară, doamna directoare.
Ne calcă în picioare.
C-avem 4 la purtare.
Dar nouă nu ne pasă,
O lăsăm aşa.
Să ţipe cât vrea ealaughing
Ce părere aveţi?
Am creat aceste versuri cu gandul la melodia Andreei Bălanlaughing

Răspuns Câştigător
| y8yujfuyyfvuy a răspuns:

Sunteti niste prosti...bine ca stiti sa criticati!
Faceti voi din astea inainte sa comentati si eu scriu lucruri de gunul asta si iti timp sa compui...foarte bine... tine-o tot asa! E geniala!
Am si eu cateva...

Pe net navigam,
Linistit m-a plimbam,
Cand m-am lovit de-un Trojan.

Tare m-am speriat,
La palca m-am uitat…
Oare ledul s-a stricat?
S-au un bed s-a aratat?

Dar cand l-am descoperit
Tare l-am mai pocnit.
Si s-a prapadit…

12 răspunsuri:
| Psihoyounger a răspuns:

Bune!

Psihoyounger

| . a răspuns:

Sunt de-a dreptu' penale si extrem de slabe, sa ma scuzi ca-s asa brutal de sincer si direct.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte...straight face..secbig grin,nici`un senslaughinglaughing.Sincer...mai ai de lucrat, eu zic sa te apuci de alte "sporturi"laughinglaughing!

| barbyr0z.ex.fantadelamaye a răspuns:

Deastea faceam la 9-10 ani...
nu crezi ca ar trebui sa-ti dezvolti
imaginatia, creativitatea?

eu spun ca da
big grin
pa pa:*

| Traficantadecorcodushe explică:

Se pare că nu aţi inţeles ce am vrut să transmit.laughing
Oricum le-am facut din lipsa de ocupaţie aşa că puteţi spune orice, la urma urmei eu v-am cerut parerealaughing

| lifeForJesus a răspuns:

Super tare rima, mi-e imi place!hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"asta"... s-au un bed?
Gramatica asta. happy
Inainte sa incepeti sa compuneti "poezioare" aveti grija la gramatica.
Peace! happy

| Traficantadecorcodushe explică:

@gabytzza, nu te-am intrebat daca utilizatorul "asta", scrie corect sau nu... Te-am intrebat cu totul altceva!
Ma enerveaza la culme cand cineva nu-mi raspunde la intrebare ci critica aiurea! angryangryangry mai bine nu raspundeaiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Traficantadecorcoduse @ E foarte tare rima! nu-i baga in seama, ca sunt gelosi pe tine! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi pare rau ca te-ai suparat... dar nici ea nu a fost fairplay... a jignit si cu toate astea i-ai dat "fundita" happy

Ca sa iti raspund totusi la intrebare: e amuzanta poezia dar nimic mai mult. happy

| Traficantadecorcodushe explică:

@gabytzza i-am dat fundita pentru ca mi-a placut "poezioara" lui, si in plus...nu e treaba ta cui dau sau nu funditawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai inteles ce am vrut sa zic, nu mai conteaza.
O seara buna!