| βoborozzza a întrebat:

Zicea la tv ca Lady Gaga o sa scoata o melodie noua, vineri. Ce melodie a scos? E cumva starstruck?

Răspuns Câştigător
| diddy_2463 a răspuns:

Lady Gaga a lansat vineri, 11 feb 2011 lead single-ul noului ei material, mult asteptata piesa, "Born This Way"! Noul hit Lady Gaga a rasunat azi IN PREMIERA pe frecventele ProFM din toata Romania!

Artista a declarat ca a scris aceasta piesa in doar 10 minute si a caraterizat procesul creatiei ca fiind o "conceptie imaculata".

In curand va fi lansat si videoclipul piesei, in spatele caruia se afla acelasi Jonas Akerlund care a regizat clipul pentru "Hold It Against Me" a lui Britney Spears. Gaga a deschis clipul ca fiind "o scrisoare de dragoste adresata comunitatii gay".
http://www.youtube.com/watch?v=Z4a8QtvOkBQ&feature=feedlik

1 răspuns:
| MissAvocado a răspuns:

Nu e cumva born this way?happy
funda?