| chaseyoung a întrebat:

Ziceti-mi si mie va rog niste jocuri bestiale pentru android. de exemplu sa am grija de un animalut sau de-astea de gandire. ceva bestial nu impuscaturi sau daste gen triburile

1 răspuns:
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
Pentru Android?
Pai..in primul rand triburile nu este pe Android, si triburile nu este cu impuscaturi (doar vroiam sa evidentiez)
Mie, si sunt sigur ca si multor altora, imi place POU! Este un joc cu un animalut (necunoscut), trebuie sa il hranesti, sa il distrezi, sa ii dai medicamente sa fie sanatos, sa doarma..super tare! Cauta pe GooglePlay!
Sper ca te-am putut ajuta!