| Dannyjj a întrebat:

Ziceti niste filme de comedie si sa fie cat mai noi 2009-2010 sau de groaza tot aparute in 2009-2010 funda pentru cele mai bune raspunsuri.

Răspuns Câştigător
| datoo a răspuns:

Am sa-ti spun filmele de comedie si horror care mie mi-au placut.Nu mai stiu sigur care din ce an este dar ti le spun oricum.
Horror: Case 39, Heartless, Paranormal activity(acesta a fost desemnat ca fiind cel mai "de groaza" film din 2009, asta si fiindca tot filmul se bazeaza pe o poveste adevarata.)The wolfman, Orphan, A Nightmare On Elm Street, Mutant Chronicles, Skinwalkers, Zombieland(asta poate fi incadrat si la comedie fiindca este un fel de horror comedie e super tare merita), Zombiess Of Mass Destruction, The Crazies, Parasomnia, Dread, Jennifers Body, Circle of Eight, Black Water, The phobos, Splice, The Objective, Warriors Of Terra, House of 9, The grudge, Saw(1, 2, 3, 4, 5, 6, 7), Bioshock, Scream 4, Dark Shadows, The Dorm.
Comedii:American Pie(1, 2, 3, 4, 5, 6, 7), Van Wilder(1, 2, 3), The Girl Next Door, When in Rome, Kick-Ass, Hot Tub Time Machine, Grown Ups, Sons Of Tucson, 18 Year Old Virgin, The Hangover, Spread, Yes Man, Norbit, Borat, Year One, Alvin and the chipmunks, Get Him To The Greek.
Mai cam atat deocamdata ca nu imi mai amintesc acum.
Sper sa iti fie de ajutor!

5 răspunsuri:
| Micheline a răspuns:

Http://www.cinemarx.ro/filme-horror-2009/
Cauta aici si sigur gasesti si horror si comedie;)

| Pancake a răspuns:

The Bounty Hunter
The Back-up Plan
Hot Tub Time Machine

De groaza nu prea stiu. decat A Nightmare on Elm Street si Drag me to hell happy noi gen.

| Dannyjj explică:

@RoCsana intr-adevar interesante filmele, mai ales Cosmar de Sf. Valentin (Valentine 2001).
Multumesc.

| cισcσℓαтαﺕαєяαтα a răspuns:

Este un horror vechi day dreaming Candy man
Si ink unu care mi-a placut Cosmar de Sf. Valentinsmug
Nu sunt noihappy dar mie mi-au placutlove struck

| vyo_5339 a răspuns:

Ceva si mai de folos
intra pe romanturc.ro si acolo ai peste o mie de filme de toate felurile si e gratis