| deia_9483 a întrebat:

Ziua mea este pe 21 februarie si doresc sa am parte de o petrecere fabuloasa anul acesta plec de la scolala si vreau sa am o pertrecere de neuitat...
ziua mi-o voi face intr-un clum cu aproximativ 80 de invitati
as vrea sa fie ceva deosebit si as vrea sa aud propuneriile voastre il legatura cu tematica aniversarii
batting eyelashes vreau ceva tineresc si in acelasi timp spectaculos bineanteles ca o sa am si invitatiibatting eyelashes

3 răspunsuri:
| hamsterx a răspuns:

Ai putea sa alegi o tematica legata de culorile hainelor pe care le veti purta.de exemplu toti sa poarte cate ceva...roz,verde,culoarea ta preferata.sau sa va imbracati doar in alb si negru. mi s pare cel mai interesanthappy

| zufi a răspuns:

Penna party :X:X
si toti sa fie in costume de baie)))
sau in pijamale
sau toti zombieeee. wake up zombie \:d/

| MihaLoveYou a răspuns:

Ai putea sa alegi tematica anilor 70` si toti sa fie imbracati asa, sau tema unui carnaval (sau circ) si toti sa fie imbracati in clovni jongleri si multe altele, sau tu sa fi printesa si restul sa fie sljitori, cei care te amuza ( nu stiu cum se numeste) sau ce iti place tie cel mai mult sa faci sa transformi intr-o tematica. Succes si la multi ani!